ویژگی‌ها

ویژگی های Ebn-E-Sina Research حداکثر انعطاف پذیری و امنیت لازم را برای طراحی مطالعه شما فراهم می کند. بدون توجه به اندازه مطالعه یا برنامه قیمت گذاری خود ، به همه ویژگی های فعلی و آینده دسترسی خواهید داشت.

استخدام ساده

نمونه بزرگتر جمعیت منجر به یافته های قوی تری می شود. ابن سینا با خودکارسازی کل مراحل ثبت نام ، انجام مطالعات بزرگتر را تسهیل می کند. Ebn-E-Sina Research هر مطالعه را با یک صفحه فرود اختصاصی که به طور خاص با نیازهای شما مطابقت دارد ، ارائه می دهد. هر مطالعه دارای یک کد ثبت نام و آدرس اینترنتی متمایز خواهد بود. وقتی افراد از آدرس تلفن دستگاه های هوشمند خود دیدن می کنند ، از طریق بررسی صلاحیت ، مواد موافقت کننده و بررسی اولیه راهنمایی می شوند. افراد می توانند تنها در صورت داشتن شرایط و رضایت شرکت کنند ، به این معنی که شرکت کنندگان نیازی به بازدید از آزمایشگاه تحقیقاتی ندارند.

افزایش اعتبار خارجی

ابن سینا امکان مشاهده رفتار شرکت کنندگان در دنیای واقعی را در حالی که به زندگی روزمره خود ادامه می دهند ، می دهد ، و داده های باکیفیت تری را در عین کاهش اثر هاثورن ارائه می دهد. شما می توانید گام هایی را که شرکت کنندگان باید در طول مطالعه انجام دهند ، از پاسخ دادن به نظرسنجی ها تا ثبت مداوم فعالیت ، تحرک ، سایر داده های حسگر و حتی انجام کارهای شناختی تحت نظارت ، تعریف کنید. Ebn-E-Sina Research شرکت کنندگان را راهنمایی می کند تا وظایف را دقیقاً همانطور که مشخص شده است ، در هر کجا که هستند انجام دهند.

راه اندازی در دقیقه

راه اندازی تحصیل در ابن سینا نیازی به پیش زمینه فنی ندارد. شما می توانید فعالیت ها را طراحی کنید ، برنامه سریع آنها را تعریف کنید ، حسگرهایی را برای ضبط داده های رفتاری مورد نیاز و سایر مراحل مورد نیاز را در داشبورد آنلاین خود انتخاب کنید. در عین حال ، Ebn-E-Sina Research قابلیت های مورد نیاز برای سفارشی سازی رابط کاربر ، جمع آوری انواع خاصی از داده ها یا انجام تجزیه و تحلیل سفارشی را ارائه می دهد.

پشتیبانی کامل آفلاین

شرکت کنندگان می توانند تمام مراحل تعریف شده در مطالعه شما را بدون توجه به اتصال به اینترنت دنبال کنند. این که آیا آنها دائماً آنلاین هستند یا هر چند وقت یکبار ، Ebn-E-Sina Research داده ها را در صورت امکان ، بدون هیچ گونه تعامل بین شرکت کنندگان ، جمع آوری و بارگذاری می کند. همچنین امکان کنترل استفاده از Wi-Fi در مقابل داده های تلفن همراه برای مدیریت هزینه های احتمالی اضافی داده ها از شرکت کنندگان وجود دارد.

در Android ، iOS و وب موجود است

Ebn-E-Sina Research قبلاً بر روی هزاران رایج ترین تلفن هوشمند اندرویدی و همه نسخه های فعلی دستگاه های اپل نصب شده است ، بنابراین می توانید شرکت کنندگان را براساس معیارهای خود و نه بر اساس مارک تلفن هوشمند آنها ثبت نام کنید. علاوه بر این ، Ebn-E-Sina Research تمام تفاوت های فنی بین تلفن های هوشمند مختلف را چکیده و داده های جمع آوری شده را در یک قالب مشترک ارائه می دهد.

مانیتور بلادرنگ

داده های شرکت کنندگان چند دقیقه پس از جمع آوری بارگذاری ، تأیید و با خیال راحت ذخیره می شود ، بنابراین می توانید پیشرفت مطالعه خود را بلافاصله پس از شروع در داشبورد سفارشی خود نظارت کنید. می توانید بلافاصله تجزیه و تحلیل داده ها را با استفاده از داشبورد Ebn-E-Sina Research یا بارگیری داده ها در قالب های CSV یا JSON و استفاده از ابزارهای خارجی مانند Kibana و Metabase شروع کنید.

تنظیم در صورت نیاز

در صورت لزوم ، ابن سینا همچنین به شما اجازه می دهد تا هر قسمت از مطالعه خود را در حال پیشرفت تغییر دهید. می توانید منابع داده تحت نظارت را اضافه یا حذف کنید ، سوالات نظرسنجی را تغییر دهید یا مدت زمان مطالعه را تغییر دهید. ابن سینا به طور خودکار تغییرات را با دستگاه های شرکت کنندگان همگام می کند و بر اساس این تغییرات به مطالعه ادامه می دهد. به این ترتیب ، طرح مطالعه نیز می تواند با تکامل نیازها یا درک شما تکامل یابد.

شرکت کنندگان را درگیر کنید

Ebn-E-Sina Research گزینه های متفاوتی را برای افزایش مشارکت شرکت کنندگان در طول مطالعه ارائه می دهد. شما می توانید داده های جمع آوری شده خود را به شرکت کنندگان بازگردانید تا بتوانید کیفیت داده های خود را افزایش داده و میزان ترک تحصیل شرکت کنندگان را کاهش دهید. از طرف دیگر می توانید دسترسی شرکت کنندگان به داده های آنها را در حین جمع آوری برای کنترل اثر بالقوه هاثورن مسدود کنید

حریم خصوصی

Ebn-E-Sina Research گزینه های زیادی را برای افزایش حریم خصوصی خود در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد ، از جمله به تعویق انداختن مشارکت در مطالعه برای مدتی تا انصراف از منابع داده خاص برای حذف اطلاعات جمع آوری شده آنها پس از آن. این گزینه ها علاوه بر این که به شرکت کنندگان اطمینان می دهند که بر داده های خود کنترل کامل دارند ، به صراحت بسیاری از نگرانی های رایج هیئت های بررسی اخلاقی/نهادی (IRBs) در مورد مطالعه شما را برطرف می کند.

امنیت

همه داده ها در Ebn-E-Sina Research بلافاصله پس از ثبت رمزگذاری می شوند ، در سرورهای خصوصی ذخیره می شوند و فقط از طریق پروتکل های امن قابل دسترسی هستند. این حداکثر امنیت شما و داده های شرکت کنندگان شما را تضمین می کند. ما همچنین می توانیم به شما کمک کنیم تا داده ها را در سرورهای داخلی خود تنظیم کرده و ذخیره کنید ، در صورتی که نیاز دارید تا در سازمان خود میزبانی شود. اگر از سرورهای سازمان خود استفاده می کنید ، همچنان از ابزارهای Ebn-E-Sina Research سود خواهید برد.

همه حقوق محفوظ است

© 2024 Ebn-E-Sina Research

استفاده از داده ها برای پیشرفت علم.